pomoc techniczna

autor: instalator
Paź 30

Naprawy i konserwacje CCTV Zajmujemy się naprawą i konserwacją systemów monitoringu wizyjnego (CCTV). Nasz serwis techniczny jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Wieloletnie doświadczenie w branży przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Jeśli Twój system nie jest skuteczny, masz problemy z kamerami, zapis obrazu jest niewyraźny a obsługa systemu sprawia duże problemu, nie czekaj zadzwoń do nas a na pewno Ci pomożemy.

Zapraszamy do naszego działu pomocy technicznej on-line do poszczególnych działów: monitoring analogowy, monitoring cyfrowy IP, kamery analogowe, kamery cyfrowe IP, konfiguracja systemu, systemy alarmowe.

W ramach naszych usług oferujemy bezpłatną analizę naprawy Twojego systemu CCTV. Doradzimy Ci także co należy zrobić żeby poprawić jakość i uprościć obsługę. Dzięki okresowym konserwacjom sprzętu masz pewność, że Twoja instalacja CCTV będzie niezawodna, a co ważniejsze zawsze będzie działać na najwyższym poziomie. W skrajnych przypadkach oferujemy wymianę sprzętu na nowy, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Naszym mottem przewodnim jest najwyższa jakość usług, dlatego Twój system monitoringu wizyjnego pod naszą opieką to najlepszy wybór dający Ci gwarancję niezawodności, skuteczności i 24 godzinnej pomocy technicznej przez najlepszych specjalistów w naszym kraju.

W ramach naszego systemu usług oferujemy:

kompleksowa naprawa systemów monitoringu wizyjnego,

naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna urządzeń dozorowych,

bezpłatna analiza i wycena naprawy,

okresowa konserwacja systemów CCTV,

24 godzinna pomoc techniczna on-line.


Komentowanie wyłączone.