monitoring zewnętrzny

autor: instalator
Lut 4

Zakres monitoringu na zewnątrz budynku, powinien obejmować wszystkie wejścia w tym okna. Jakość kamer powinna być dopasowana w taki sposób, by umożliwiły rozpoznanie ewentualnego intruza.
Poniżej przedstawiamy przykładowy systemy monitoringu zewnętrznego z prostą obsługą przez internet i telefon komórkowy.

 Rejestrator cyfrowy najnowszej generacji

 Rejestrator cyfrowy HQ-DVR0401H

Rejestrator HQ-DVR0401H posiada możliwość nagrywania obrazu z 4 kamer oraz 1 kanału audio. Obsługuje porty wyjściowe BNC, VGA i HDMI umożliwiając tym samym wyświetlanie obrazu na zwykłym monitorze w rozdzielczości 1080p.
Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z platform mobilnych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji (Android, IPhone). Użytkownik może podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera. Możliwa jest również zdalna konfiguracja rejestratora poprzez sieć TCP/IP.

4 kamery zewnętrzne z szerokim obiektywem do 90 stopni kąta widzenia

4 kamery zewnętrzne / wewnętrzne 700 linii z szerokim obiektywem regulowanym 90stopni

!! Widzą w nocy do 40m !!

Kamera zewnętrzna DVS-650IR-HR 2.8-12mm

 To kamera przemysłowa wysokiej jakości, która dzięki technologicznym rozwiązaniom i parametrom pracy, doskonale sprawdza się w profesjonalnych systemach telewizji dozorowej jako kamera wandaloodporna. Wykonanie obudowy urządzenia z materiałów o wysokiej jakości sprawia, że kamera przemysłowa jest urządzeniem estetycznym i solidnie wykonanym.

  • waga: 1.3kg

    W celu uzgodnienia szczegółów instalacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z zakładki kontakt.

    Cena zestawu 2740,00 zł z VAT


Komentowanie wyłączone.