Lut 4

MONITORING ANALOGOWY TURBO HD – AHD O JAKOŚCI OBRAZU HD – WSPANIAŁA JAKOŚĆ OBRAZU W ROZDZIELCZOŚCI  FULL HD

W skład zestawu wchodzi :

  • rejestrator sieciowy HIKVISION TURBO HD
  • dysk twardy 2Tb / 1000 Gb
  • 4 kamery kopułkowe megapikselowe 2 MPix IP FULL HD z podczerwienią

REJESTRATOR CYFROWY DS-7204 HGHI-SH

Rejestrator TURBO HD posiada możliwość nagrywania obrazu z 4 kamer HD-TVI/SD. Jednocześnie obsługuje port wyjściowy wideo VGA i HDMI umożliwiając tym samym wyświetlanie obrazu na zwykłym monitorze w rozdzielczości 1080p.

Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z platform mobilnych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji (Android, Windows Phone, Apple IOS IPhone, IPad ). Użytkownik może podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera.

Kopułkowa kamera Turbo HD lub HD-TVI to nowoczesna odsłona kamer analogowych o wielokrotnie lepszych rozdzielczościach. Urządzenie to posiada zastosowany najnowszy układ obróbki obrazu CMOS, który pozwala uzyskać wysokiej jakości obraz w rozdzielczości Full HD przy płynności do 25 kl/s. Obraz uzyskany z tej kamery w tak wysokiej rozdzielczości pozwala na 4 krotnie więcej szczegółów, w stosunku do obrazu z najlepszych kamer analogowych SD. Kamera wykorzystuje dualny tryb pracy dzienno – nocny, a w przypadku słabego doświetlenia posiada system automatycznego zwiększania czułości naświetlenia klatek.

W celu uzgodnienia szczegółów instalacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z zakładki kontakt.

Cena zestawu 1799,00 zł z VAT


Komentowanie wyłączone.