monitoring szkoły

autor: instalator
Lut 4

Monitoring w szkołach powinien być w taki sposób wykonany by uwzględniał ilość, wielkość budynków jak i całego terenu szkoły. Po wizji lokalnej naszego instalatora jesteśmy w stanie stwierdzić i wskazać najbardziej optymalne, indywidualne rozwiązania dla Państwa.
Podstawowym założeniem stosowania monitoringu wizyjnego w placówkach oświatowych jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa uczniom, pracownikom oraz wszystkim osobom przebywającym na terenie szkoły. Stosowanie monitoringu wymusza na każdym bardziej świadome i przemyślane działania, dzięki czemu placówka jest mniej podatna a wręcz zabezpieczona na akty przemocy wśród uczniów a także przejawy wandalizmu, które narażają każdą placówkę na dodatkowe koszty związane z remontem czy zakupem nowego sprzętu.

Rejestrator posiada możliwość nagrywania obrazu z 8 kamer oraz 1 kanału audio. Obsługuje porty wyjściowe BNC, VGA i HDMI umożliwiając tym samym wyświetlanie obrazu na zwykłym monitorze w rozdzielczości 1080p.
Tryb pracy pentaplex oraz intuicyjne menu w języku polskim sprawia, że korzystanie z funkcji rejestratora jest łatwe i wygodne.
Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z platform mobilnych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji (Android, IPhone). Użytkownik może podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera.

W celu uzgodnienia szczegółów instalacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z zakładki kontakt.

Monitoring szkoły – wewnętrzny

Cena zestawu 9520,00 zł z VAT


Monitoring zewnętrzny budynku szkoły, boiska szkolnego i placu zabaw:

Aplikacja do podglądu przez sieć – GRATIS

Rejestrator posiada możliwość nagrywania obrazu z 16 kamer oraz 1 kanału audio. Obsługuje porty wyjściowe BNC, VGA i HDMI umożliwiając tym samym wyświetlanie obrazu na zwykłym monitorze w rozdzielczości 1080p. Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z platform mobilnych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji (Android, IPhone, Windows Mobile, Symbian, Blackberry). Użytkownik może podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera.

W celu uzgodnienia szczegółów instalacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z zakładki kontakt.

Monitoring szkoły zewnętrzny

Cena zestawu 9520,00 zł z VAT


Komentowanie wyłączone.