monitoring sklepu

autor: instalator
Lut 4

 W przypadku obiektu typu sklep lub market proponujemy naszym Klientom aby umieszczali nad kasami kamery kompaktowe wysokiej jakości, dzięki nim nasi Klienci w stanie dostrzec np. wszelkie ruchy nieuczciwego kasjera, a także przyjmowane przez niego pieniądze. Również wielokrotnie klienci próbują oszukać kasjera, a materiał z kamer pozwoli na zabezpieczeniem się przed ewentualną stratą.
Oczywiście pozostała część sklepu jest również ważna z względu na małe gabaryty artykułów. Do tego typu część powierzchni handlowych proponujemy kamery przemysłowe kopułkowe, natomiast do dużych supermarketów, kamery szybkoobrotowe (speed-dome). W zależności od wielkości oraz specyfiki magazynu proponujemy kamery kopułkowe wandlaoodporne bądź tradycyjne w obudowie plastikowej. Również ważnym miejscem jest samo wejście, na które powinna zostać skierowana kamera, możemy w przypadku napadu szybko namierzyć przestępcę. Dość często w ostatnim czasie instalujemy również monitor zaraz na wejściu do sklepu w taki sposób, aby klient widział że na terenie sklepu są zainstalowane kamery. Dzięki temu nasi Klienci oddziaływają na psychikę swojego klienta i ustrzegają się przed drobnymi kradzieżami.

 Rejestrator HQ-DVR0401H posiada możliwość nagrywania obrazu z 4 kamer oraz 1 kanału audio. Obsługuje porty wyjściowe BNC, VGA i HDMI umożliwiając tym samym wyświetlanie obrazu na zwykłym monitorze w rozdzielczości 1080p.
Tryb pracy pentaplex oraz intuicyjne menu w języku polskim sprawia, że korzystanie z funkcji rejestratora jest łatwe i wygodne.
Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z platform mobilnych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji (Android, IPhone). Użytkownik może podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera.


Komentowanie wyłączone.