monitoring przedszkola

autor: instalator
Lut 4

W odpowiedzi na Państwa częste pytania, prezentujemy podstawowy w wersji ekonomicznej monitoring przedszkola z podglądem przez internet. Przedstawione tutaj zestawy do monitoringu wewnętrznego są wspaniałym rozwiązaniem do tego typu placówek. Zestawy te zawierają tylko kamery oraz rejestrator, ponieważ w przypadku monitoringu tego typu obiektów, wszystkie inne komponenty dobieramy indywidualnie. Istnieje możliwość za niewielką dopłatą zmiany konfiguracji np. instalacji kamer zewnętrznych. W ten sposób, będziecie Państwo mogli prowadzić monitoring zewnętrzny przedszkola tj. monitoring wejścia na teren, monitoring placu lub monitoring parkingu.

Monitoring przedszkoli – kamery wewnętrzne – kompletny zestaw z prostą obsługą przez internet.

Rejestrator posiada możliwość nagrywania obrazu z 4 kamer oraz 1 kanału audio. Obsługuje porty wyjściowe BNC, VGA i HDMI umożliwiając tym samym wyświetlanie obrazu na zwykłym monitorze w rozdzielczości 1080p.
Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z platform mobilnych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji (Android, IPhone). Użytkownik może podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera.

W celu uzgodnienia szczegółów instalacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z zakładki kontakt.

Cena zestawu 1099,00 zł z VAT

 


Komentowanie wyłączone.