monitoring domu

autor: instalator
Lut 4

Monitoring domu 4 kamery zewnętrzne z podczerwienią.

W celu zapewnienia sobie i swoim bliskim poczucia bezpieczeństwa coraz częściej decydujemy się na instalację monitoring kamery w domu. Wyjeżdżając na wakacje nie zawsze możemy liczyć na sąsiadów zwłaszcza gdy nasz dom stoi z dala od innych. Kamery do domu to idealne rozwiązanie.

Istnieje wiele sposobów na zabezpieczenie przed włamaniem lub innymi czynnikami stanowiące zagrożenie dla naszego domu. Niezwykle skutecznym sposobem przed odstraszeniem złodziei jest monitoring domu oraz jego terenu. Monitoring mieszkania, domu jednorodzinnego może zapobiec wandalizmom, dewastacjom oraz stać się przydatnym materiałem dowodowym dla Policji.

Poniżej przedstawiamy przykładowy gotowy zestaw monitoringu do kameringu domu jednorodzinnego z cena orientacyjna.

Monitoring domu kamery wewnętrzne – kompletny zestaw z prostą obsługą przez internet. Okameruj się już czas na bezpieczeństwo.

W zestawie znajduje się:

Rejestrator cyfrowy najnowszej generacji

Rejestrator cyfrowy HQ-DVR0401HD960 – 4 kanały analogowe 960h + 1 kanał cyfrowy IP

Rejestrator posiada możliwość nagrywania obrazu z 4 kamer analogowych, 1 kanały cyfrowego IP oraz 1 kanału audio. Obsługuje porty wyjściowe BNC, VGA i HDMI umożliwiając tym samym wyświetlanie obrazu na zwykłym monitorze w rozdzielczości 1080p.
Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z platform mobilnych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji (Android, Windows Phone, IOS IPhone). Użytkownik może podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera.

W celu uzgodnienia szczegółów instalacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z zakładki kontakt.

Cena zestawu 1299,00 zł z VAT


Komentowanie wyłączone.