monitoring biura

autor: instalator
Lut 4

Coraz częściej spotykamy się  z niewłaściwym lub dziwnym  zachowaniem pracowników, dlatego aby sobie zapewnić kontrolę w biurze coraz częściej decydujemy się na kompletną instalację kamer przemysłowych.

Niezwykle skutecznym sposobem przed odstraszeniem nieodpowiednich poczynań jest monitoring biura oraz jego otoczenia. Monitoring pomoże zapobiec kradzieżom, wandalizmom, dewastacjom oraz stać się przydatnym materiałem dowodowym dla Policji.

Rejestrator posiada możliwość nagrywania obrazu z 4 kamer oraz 1 kanału audio. Obsługuje porty wyjściowe BNC, VGA i HDMI umożliwiając tym samym wyświetlanie obrazu na zwykłym monitorze w rozdzielczości 1080p.
Tryb pracy pentaplex oraz intuicyjne menu w języku polskim sprawia, że korzystanie z funkcji rejestratora jest łatwe i wygodne. Rejestrator obsługuje 1 dysk SATA max. 4TB i posiada rozbudowane opcje wyszukiwania nagranego materiału wideo. Pliki wideo z dysku twardego mogą być kopiowane na przenośną pamięć USB i odtwarzane na dowolnym komputerze PC.


Dostęp przez sieć internetową IP realizowany jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowany program, a także z platform mobilnych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji (Android, IPhone). Użytkownik może podglądać „na żywo” obrazy z kamer oraz odtwarzać i zapisywać nagrania na dysk swojego komputera.

4 kamery kopułkowe wewnętrzne 600 linii z szerokokątnym obiektywem 90 stopni

Kamera DVS-D600C

Kolorowa kamera o wysokiej rozdzielczości generująca obraz w systemie PAL. Posiada wbudowany obiektyw o ogniskowej 2.8 mm oraz bardzo estetyczną obudowę z tworzywa sztucznego. Dzięki swoim wysokim technicznym parametrom ma szerokie zastosowanie. Ergonomiczna obudowa ułatwia montaż i prawidłowe ustawienie kamery na ścianie lub suficie.

cie zasilania: 12 VDC

W celu uzgodnienia szczegółów instalacji prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy z zakładki kontakt.

Cena zestawu 1740,00 zł z VAT


Komentowanie wyłączone.